Grupa "Motylki"

30 czerwca 2017 19:30 | Aktualności

"Wędkarskie spotkanie"

8 czerwca 2017 roku grupę "Motylki" odwiedził niecodzienny gość - pan Józef Osmelak, wędkarz hobbysta. Ciekawie opowiadał dzieciom o swojej pasji wędkarskiej, którą zaszczepił w nim przed laty jego ojciec i którą stara się obecnie zafascynować swojego wnuka - Dawida, który chyba złapał "bakcyla" bo chętnie towarzyszy dziadkowi w połowach. Przedszkolaki dzięki panu Józefowi poznały tajniki wędkarstwa, zobaczyły i dotknęły profesjonalny sprzęt wędkarski: różne wędki, przynęty, spławiki, podbieraki i inne akcesoria potrzebne do wędkowania. Uczyły się prawidłowo zarzucać wędkę ze sztucznym spławikiem i zwijać linkę za pomocą kołowrotka. Ponadto, oglądały na zdjęciach różne gatunki ryb oraz podziwiały liczne nagrody i puchary zdobyte w zawodach wędkarskich przez pana Józefa Osmelaka. Serdecznie dziękujemy dziadkowi Dawida za przybliżenie dzieciom i zainteresowanie ich swoim wędkarskim hobby.

Przeczytano: 293 razy. Wydrukuj |Do góry

Wędkarskie spotkanie