20 stycznia 2018 13:06 | Aktualności

"Jasełka"

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przygotowujemy się do nich bardzo uroczyście. Dnia 22 grudnia w naszym przedszkolu, zgodnie z tradycją zostały wystawione Jasełka w wykonaniu grup "Kotki" i "Tygryski" dla społeczności przedszkolnej. Zaangażowanie małych artystów w odgrywane role oraz wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Po występie pani dyrektor złożyła wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Jak co roku, w tym szczególnym okresie chcemy dzielić się radością ze społecznością lokalną przedszkola, z którą na co dzień owocnie współpracujemy. Dnia 4 stycznia Jasełka zobaczyli zaproszeni rodzice, a 9 i 10 stycznia goście z Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz uczniowie z SP17.