07 maja 2017 11:34 | Aktualności

"Teatr w przedszkolu"

27 kwietnia 2017 roku nasze przedszkolaki uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. "Co się zdarzyło w Gulgocji?", w wykonaniu aktorów teatru "ART-RE" reprezentującego Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii w Krakowie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów, a nawet współtworzyły spektakl bo z wielkim zaangażowaniem pomagały aktorom w odgrywaniu ról na scenie. Akcja miała miejsce w królestwie Gulgocji, gdzie wraz z królem i jego córką poszukiwaliśmy królewskiej korony. Tytułowa Gulgocja okazała się krainą pełną humoru i muzyki. Po wielu przygodach i przesłuchaniach śpiewaków udało się odnaleźć koronę, a złodzieja wtrącić do lochu na zasłużoną karę i skazać na słuchanie pieśniarza, który niemiłosiernie fałszował! Po raz kolejny przekonaliśmy się, że miłość, dobro, uczciwość i prawda zawsze zwycięża.

Teatr w przedszkolu