11 czerwca 2017 11:19 | Aktualności

"Udany występ przedszkolaków w konkursie rowerowym"

Drużyna z naszego przedszkola w składzie: Agata Tosta i Szymon Szczurek zdobyła II miejsce w finale XII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym z elementami Turystyki Rowerowej w Katowicach, który odbył się 15 maja w PM nr 25 im. Króla Maciusia I w Katowicach. W konkursie wzięło udział dziewięć najlepszych drużyn z elininacji, które odbyły się 25 i 26 kwietnia. Celem konkursu było utrwalenie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz podczas uprawiania turystyki rowerowej, a także kształtowanie odpowiednich zachowań dzieci jako uczestników ruchu drogowego. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, przedszkola dyplomy, a zwycięzcy pamiątkowe puchary. Gratulujemy!!!

Udany występ przedszkolaków w konkursie rowerowym